İhanet Videosunu İfşalayarak Bilal Hancı İle Boşanan Esin Çepni’nin “Kocam” Paylaşımı Kafa Karıştırdı

Yıllardır sosyal medyada yer alan ve Kafalar kanalı ile tanınan Bilal Hancı ve eşi Esin Çepni arasında geçen olaylar geçtiğimiz Ekim ayında magazine bomba gibi oturmuştu. Ardından çiftin resmi olarak boşandığını öğrenmiştik. Aldatma iddialarıyla gündemi sarsan Esin Çepni, ‘Kocam’ dediği paylaşımıyla ağzımızı açık bırakarak ‘yeniden mi barıştılar?’ diye sorgulattı.

Esin Çepni ve Bilal Hancı çifti 2021 yılında evlenmişlerdi.

Sosyal medyayı aktif kullanan ikili, Trabzon’da yaptıkları düğünün ardından birlikte sayısız paylaşım yapmaya başlamıştı. Özellikle çift videoları ile dikkat çekiyorlardı.

Daha sonrasında bir dönem ayrıldıkları iddiaları gündeme gelmişti.

2022 yılında ilişkilerinde zorlu bir sürece giren ve ayrılma kararı alan Esin Çepni ile Bilal Hancı, birlikte yaptıkları tüm paylaşımları silmişti. Daha sonrasında yine aynı yıl içerisinde ilişkilerine yeniden bir şans vermek istediklerini söylemiş ve barıştıklarını duyurmuşlardı.

Tabii bu süreçte Esin Çepni de sosyal medyada hatrı sayılır bir takipçi kitlesine ulaştı.

Önceden komik paylaşımlar ve makyaj videoları paylaşan Çepni, şimdilerde 217 bin takipçili hesabından kombin videoları paylaşıyor.

Yeniden barışmalarının ardından bir yıl sorunsuz bir şekilde ilişkilerine devam eden çiftten bomba gibi bir iddia gelmişti.

Esin Çepni, Ekim ayında Bilal Hancı’nın kendisini aldatmış olduğunu paylaştığı bir video ile anlatmıştı. Hatta sonrasında Esin Çepni televizyon programlarına katılmış, önce aldatıldığını ve ardından Hancı’nın ayrılmak istediğini söylediğini dile getirmişti. Ayrıca aralarının bir aydır soğuk olduğunu söylemişti.

Süreç boyunca sessizliğini koruyan Bilal Hancı ise 19 Ekim’de anlaşmalı olarak boşandıklarını, aldatma gibi bir durum olmadığını fakat yine de ortaya çıkan görüntüler dolayısıyla pişman olduğunu söylemişti.

Instagram hikayesi üzerinden yaptığı açıklamada ısrarla aldatma gibi bir durum olmadığını ifade etmişti.

Sonrasında Esin Çepni sosyal medyadan kendisine Bilal Hancı’ya dair atılan fotoğraf ve videolara sinirlenmiş, “Artık bana ifşaları göndermeyin” demişti.

‘Bilal Hancı ile olan evliliğim resmen sona ermiştir. Artık lütfen bilmediğim başka mekanlardaki ifşaları bana göndermeyin. Herkes kendine yakışanı yaşasın.’

Aradan bir ay geçtikten sonra Esin Çepni’nin bu akşam Instagram hikayesinde yaptığı “Kocam” paylaşımı kafaları karıştırdı.

‘Kocam nerdeeeee? Gel de beni date’e çıkar!’ yazdığı hikayeyi takipçileriyle paylaştı.

Çepni’nin bu paylaşımı kafalarda “Bilal Hancı ile barıştı mı?” sorularını getirdi.

Sizce bu ikili yeniden mi denemeye karar verdi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir